Co nabízíme

Vyrábíme strojírenské výrobky z plastů a neželezných kovů. Pro své zákazníky tak představujeme partnera, který umožní nakupovat výrobky pro různé technické aplikace z jednoho zdroje. Zjednodušením komunikace a snížením logistických nákladů tak svým zákazníkům umožňujeme efektivnější podnikání.
V České republice jsme lídry v technologii nízkotlakého lití, ale máme i více než sedmdesátiletou zkušenost s gravitačním odléváním, tlakovým litím a vstřikováním plastů. Trendem poslední doby jsou technologické úspory. Naši vývojoví inženýři Vám pomohou v materiálové i technologické migraci tak, aby byly Vaše úspory co nejvyšší. Díky ovládání čtyř různých technologií takřka pod jednou střechou Vám poradíme, kdy je která technologie ekonomičtější, což povede i k úsporám Vašich vývojových nákladů i času potřebného pro uvedení nových výrobků na trh.

Počtem zaměstnanců se řadíme k středně velkým společnostem. Rodinný charakter podniku oceníte v přístupu našich techniků i produkt manažerů, ale i ve flexibilitě nasazení výrobních kapacit.
Pružnost je u nás navíc umocněna tím, že všechny naše závody jsou umístěny na hlavních dálničních tazích Evropy. Máte tak možnost využít různé dodávkové modely J-I-T, Kanban nebo Konsignační sklady.
Jsme finančně stabilní společností, oceněnou titulem FIRMA ROKU 2007 a Národní cenou kvality 2008.
Certifikace IATF 16949 je samozřejmostí.
S našimi výrobky se můžete potkat v rychlovlacích Shinkansen, v nákladních vozech (Man, Scania, Tatra), osobních autech (VW, Škoda, Ford, BMW, Porsche), větrných elektrárnách, manipulační technice, stavebních strojích, telekomunikacích, ale i v domácnostech v podobě kreativních stavebnic pro děti SEVA ®, Monti Systém ®, Blok®, či Seko.
Hlavním výrobním programem jsou technické aplikace.


Vyrábíme a dodáváme:

  • Gravitačně a nízkotlace odlévané odlitky ze slitin hliníku, obrobky a montované skupiny z nich (závod Z-02 - Poříčany)

  • Vysokotlace odlévané odlitky ze slitin zinku, obrobky a montované skupiny z nich (závod Z-10 - Slaná u Semil)

  • Výlisky z plastů, technické díly i stavebnice - navštivte náš internetový obchod stavebnic VISTA (závod Z-03 - Sutice u Semil)

  • Vzájemnou kombinaci jednotlivých technologií - např. zástřiky Zn odlitků do plastů.

Zaměřujeme se na dodávky zakázkových řešení od návrhu procesu a designu výrobních nástrojů až po dodávky finálních výrobků. Naše zákaznické portfolio zahrnuje nejen některé z největších strojírenských koncernů Evropy, ale i malé a střední strojírenské podniky.

Napište nám
*       *
     
 
*
 
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné